"Первый и единственный в Украине женский автомобильный журнал"

«Книжковий Миколайчик» запрошує в гості

Запрошуємо на традиційний книжковий ярмарок-розпродаж «Книжковий Миколайчик». Цього року захід проходитиме 16 грудня у ХНАТОБ ім. М. Лисенка.

У програмі: грандіозний розпродаж дитячих книг (дбаючи про те, щоб книги були доступними для будь-яких верств населення, ми знову організовуємо справжній ярмарок, де можна буде придбати книги за ціною усього від 5 гривень), безкоштовні творчі майстер-класи,розважальна програма з веселими конкурсами.

Відвідувачів «Книжкового Миколайчика» чекатиме міні-ярмарок, організований Асоціацією багатодітних сімей «АММА». В його межах відбудеться продаж святкових сувенірів, виготовлених маленькими дітлахами. Всі виручені кошти підуть на придбання швейно-вишивальної машинки, щоб розпочати екологічну програму з пошиття господарських сумок зі старого одягу та вишивки на них різноманітних візерунків.

Девіз нашого передноворічного свята — «Час гарних книжок і добрих справ».

За традицією, під час ярмарку організатори проводять благодійну акцію. Цього року відбудеться благодійний збір книг, спрямований на створення «інтерактивної полиці» в «Харківській міській дитячій лікарні № 5», що допоможе покращити настрій маленьким пацієнтам і скрасити перебування, прискорити одужання.

Організатори: група компаній «Фактор» та видавництво "Vivat"