"Первый и единственный в Украине женский автомобильный журнал"

MotoOpenFest вперше пройде на автодромi "Чайка". 

MotoOpenFest пройде 15 - 16 липня 2017 р. на території автодрому "Чайка". 
За два фестивальні дні глядачі зможуть відчути смак швидкості та адреналіну, стати свідками захоплюючих перемог в різних дисциплінах мотоспорту, побачити та почути концерти всесвітньо відомих рок-груп на головній сцені. І усе це просто неба. 

Музика, визк покришок, швидкість гонщиків і емоції команд від перемог. 

На сцені:
URIAH HEEP 
LORDI
EMIL BULLS
ДАЙ ДАРОГУ
SINOPTIK
МАССА ПРИЧИН
PEOPLE INSIDE 
ROYAL CORVUS та інші

За підтримки Київської 
міської державної 
адміністрації

Генеральний партнер 
мережа АЗК ОККО

GRANDPRIX OPEN CUP 
Кубок Києва з кільцевих мотоперегонів 
Характерна особливість цього виду мотоспорту - наявність великого числа крутих правих і лівих поворотів, які повинен подолати пілот на високих швидкостях. Гонки можуть проводитися як на спеціально побудованих мотоциклах, так і стандартних мотоциклах різного ступеня доопрацювання. 
Класи: GrandPrix Cup, Stock Cup, Rookie Cup, Supersport-300 

SUPERMOTO OPEN CUP 
Кубок Києва з кільцевих мотоперегонів 
Відносно молодий вид мотоспорту, що з'явився в США в 1979 році. Історія виникнення цієї дисципліни вельми нестандартна, оскільки причиною її зародження стало телевізійне шоу. Основна ідея шоу полягала у визначенні найшвидшого і універсального райдера з різних дисциплін мотоспорту (крос, ендуро, трек, тріал і т.д.) при єдиній головній умові: кожним гонщиком буде використовуватися лише одна вибрана на початку шоу модель мотоцикла. Ідеальним варіантом виявився класичний кросовий мотоцикл з широкими колесами на «дорожній» гумі та з потужною гальмовою системою. Такий байк здатний без особливих зусиль розганятися до 160 кілометрів на годину на прямих асфальтових ділянках, а також з легкістю долати різні трампліни і тримати високий темп проходження траси на ділянках з ґрунтовим покриттям. 
Класи: ЮНІОР, OPEN, AMATEUR, PIT BIKE 

STUNTRIDING 
Кубок Києва з стантрайдингу 
Найбільш екстремальна дисципліна мотоспорту, включає в себе захоплюючі трюки на мотоциклах по рівній дорозі. Назва цього екстремального виду спорту походить від двох англійських слів - стант ( «трюк») і райд ( «їзда»). Їзда на задньому колесі у райдерів називається «віллі», на передньому - «стоппи». Є ще «донутс» - обертання заднього колеса на місці, або контрольований замет. Саме ці три елементи входять в обов'язкову програму першості світу з стант-райдингу. 

MOTO TIME ATTACK 
Time Attack - дисципліна, яка народилася в Японії, гонка з часом, в якій старт завжди дається «з ходу». Особливих вимог дисципліна не має і контактна боротьба в гонці практично виключена. Розподіл техніки за класами залежить від типу техніки та об'єму двигуна. Всі учасники поділяються на класи і підкласи. Надається можливість брати участь на мотоциклі (скутері) будь-якого типу і кубатури. До техніки немає ніяких спеціальних вимог. Обов'язкова умова - це повне захисне екіпірування пілота. У заїзді (3 кола) їде до 5 осіб. Учасники випускаються з часовим інтервалом, що виключає контактну боротьбу. Перемагає той, хто показує найкращий час кола. 
Класи: Скутера - скутера, Питбайк, міні мотто. 
М1 - Мотоцикли класу спортбайк з об'ємом двигуна 599 см.куб. і вище 
Профі / любитель 
М2 - Мотоцикли класу стріт, неокласики, класик, спорт-турист з об'ємом двигуна 599 і вище 
М3 - Мотоцикли класу спортбайк з об'ємом двигуна до 598 см.куб. 
М4 - Мотоцикли класу стріт, неокласики, класик, спорт-турист з об'ємом двигуна до 598 см.куб. 
СМ - Мотоцикли класу супермото, ендуро, крос Профі / любитель / юніор