"Первый и единственный в Украине женский автомобильный журнал"

XVIII Міжнародна спеціалізована виставка косметики, парфумерії, аксесуарів «ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я – 2018»

20 - 22 квітня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15, 1-й павільйон, вхід 1-С ) відбудеться XVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я – 2018»

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Міжнародна спеціалізована виставка «Всесвіт краси та здоров’я» за усталеною традицією презентує якісну, ефективну та водночас доступну продукцію, яка допомагає кожному з нас не лише чудово виглядати, а й почувати себе енергійним та здоровим.

На цьогорічній експозиції товари представлені за такими розділами: парфумерна продукція, косметичні засоби для догляду за обличчям та тілом, натуральна косметика для волосся, інструменти для манікюру та педикюру, природні вітамінні комплекси, прикраси та аксесуари тощо.

Як завжди, кожного року виставка «Всесвіт краси та здоров’я – 2018» знайомить українських споживачів з актуальними новинками – сьогодні це різноманітна продукція східних виробників.

Так, широкий вибір парфумерії представить відома компанія Brands Konnect General Trading (Об’єднані Арабські Емірати). Арабські парфуми – це вибір естетів та гурманів. Тож відвідувачі зможуть насолодитися різноманітними вишуканими ароматами та відчути атмосферу загадкових мандрівок.

Також будуть розкриті деякі секрети молодості та привабливості японських жінок — вони, як відомо, приділяють своїй зовнішності багато уваги. З високотехнологічною продукцією виробництва Японії для здоров’я та краси, у складі якої використано натуральні компоненти у найкращому їх поєднанні, можна буде ознайомитися на стенді компанії «УМІ».

На виставці також будуть представлені товари ще з однієї східної країни – Таїланду. Їх популярність в усьому світі пояснюється тим, що до складу всіх засобів входять унікальні натуральні екологічно чисті компоненти.

Окрім лінійки східних товарів відвідувачів виставки очікує знайомство із зразками інноваційної косметики австрійських виробників, професійної декоративної косметики зі США, біжутерії та аксесуарів для волосся виробництва Південної Кореї, Ізраїлю, Італії, Гонконгу, Чехії, Франції та різноманіття інших товарів індустрії краси.

За відгуками учасників й відвідувачів Міжнародна виставка «Всесвіт краси та здоров’я» за довгі роки проведення стала місцем зустрічі виробників, дистриб’юторів і, що дуже важливо, кінцевих споживачів товарів і послуг.

Вже традиційно виставка «Всесвіт краси та здоров'я» пройде одночасно з Міжнародною спеціалізованою виставкою «Весілля & Випускний бал». Це єдина в Україні масштабна подія, на якій представлена весільна та вечірня мода, сукні для випускного балу, подарунки, прикраси, весільний сервіс тощо. Таке сусідство, безумовно, створює як учасникам, так і відвідувачам цих проектів найкращі умови для реалізації намічених цілей в підготовці до урочистих подій.

Додаткова інформація щодо виставки на сайті http://www.iec-expo.com.ua/

Прес-служба Міжнародного виставкового центру
(тел.: 044 2011174, 044 2011161)