"Первый и единственный в Украине женский автомобильный журнал"

«ЗОЛОТА ФОРТУНА» - ШЛЯХ ДО МІЖНАРОДНОГО ВИЗНАННЯ!

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).  Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

Клініка генетики репродукції «Вікторія» є одним із провідних центрів експертного рівня з питань лікування безпліддя в Україні. Створена у 2007 році, клініка протягом тривалого часу має стабільно високі показники ефективності лікування. Кожна друга родина, яка проходить лікування у «Вікторії», відчула щастя батьківства завдяки зусиллям команди наших спеціалістів. За цей час у нас народилось понад 2700 дітей. Це говорить про те, що наші методи діагностики та препарати – сучасні і ефективні, а професіоналізм – вартий поваги. Репродуктологи, генетики і ембріологи нашої клініки  не лише володіють масштабним клінічним досвідом, а й розвивають медицину. Підтвердженням цьому є участь наших співробітників у чисельних українських та міжнародних конференціях, конгресах, семінарах, публікуються наукові статті, методичні рекомендації та монографії по темі ЕКЗ. Особливим приводом для гордості клініки є власні запатентовані винаходи, що дозволяють допомагати все більшій кількості пацієнтів з найскладнішими випадками безпліддя ставати батьками, винаходи, визнані світом репродуктології. Навіть сама природа не дає таких гарантій. Наше завдання – не маніпулювати законами природи, а лише допомогти їй, а, значить, – допомогти Вам, подарувавши можливість продовжити себе в дітях, стати батьками довгоочікуваних здорових дітей. І ми успішно справляємось із цим завданням. З надією стати батьками до клініки «Вікторія» звертаються пацієнти з різних країн: США, західної Європи, Ізраїлю, близького зарубіжжя. Вирішальну роль при цьому відіграють високий рівень технологій ЕКЗ, досвідчені лікарі, відповідний сервіс і високі результати у лікуванні безпліддя у нашій клініці. Клініка генетики репродукції «Вікторія» - дім, де зароджується нове життя і нові родинні цінності!

Корпорація «Камелія-К», Президент Костюкова Тетяна Андріївна, нагороджено Медаллю «Трудова слава» ІІ стуепня в номінації: «За високий професіоналізм». Компанія «Камелія» працює на ринку України з 1994 року. Сьогодні - це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія «Камелія» постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» - квіти, що дарують радість!

КОМПАНІЯ «ЛІКВІДАТОР-ПРО» керуючий партнер Ольга Юрченко,  нагороджена медаллю «Трудова слава» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм». Компанія спеціалізується на ліквідації та реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності різних форм власності. Компанія працює на ринку юридичних послуг з 2008 року та встигла зарекомендувати себе як команда високопрофесійних спеціалістів. Компанія надає послуги у наступних напрямках: банкрутство підприємств та фізичних осіб підприємців, закриття підприємств та ФОП, викуп підприємств та ФОП, реєстрація підприємств. Серед працівників компанії є й арбітражні керуючі, які входять до Всеукраїнської Асоціації Арбітражних управляючих.  Компанія «ЛІКВІДАТОР-ПРО» - це високопрофесійна юридична допомога з індивідуальним підходом.

НАЗАРЕНКО ГАЛИНА ІВАНІВНА, директор ТОВ «Лабораторія Форпост», медичний директор ТОВ «Клініка імунології та алергології «Форпост», лікар алерголог-імунолог, дитячий лікар алерголог-імунолог нагороджена медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За високий професіоналізм». Клініка імунології та алергології «ФОРПОСТ» - це сучасний багатопрофільний медичний центр, який є лідером в сфері діагностики та лікування імунологічних і алергічних захворювань.  Візитною карткою клініки є комплексність діагностики лікування різних хронічних захворювань з позиції імунної системи. Клініка має свою атестовану лабораторію. Унікальність клініки полягає в тому, що в одному місці зібрану консультативна, діагностична та лікувальна бази. Клініка є клінічною базою кафедри імунології та алергології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Розроблені в клініці і запатентовані методи лікування дозволяють досягти найкращого ефекту при лікуванні найрізноманітніших захворювань. В лабораторії клініки « ФОРПОСТ» використовується технологія ImmunoCAP® (обладнання і алергени) фірми "Phadia", яка є світовим лідером в цій галузі. Новий тест - нові перспективи в діагностиці алергічних захворювань.

ТОВ «Інститут планування сім’ї» «IPF», директор Олинеченко Юрій Олександрович, нагороджено медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня в номінації: «За вагомий внесок у справу розвитку медичної галузі України та високий професіоналізм». Інститут планування сім'ї «IPF» - сучасне високотехнологічна медична установа, що відповідає найвищим стандартам приватної медицини. Провідним напрямком клініки є лікування безпліддя. Клініка «IPF» спеціалізується на екстракорпоральному заплідненні і комбінованих репродуктивних програмах, включаючи сурогатне материнство, в поєднанні, при необхідності, з різними донорськими програмами.

МЦ «IPF» ефективно поєднує науково-дослідницьку роботу з практичною діяльністю. У центрі працює професійно підготовлений персонал: професори, доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. Фахівці постійно підвищують кваліфікацію і консультують в кращих клініках України.

Основними переваги «IPF» є:  багатопрофільність центру,  консультації кращих фахівців,  сучасне медичне обладнання, аналізи на базі власної сучасної клініко-діагностичної лабораторії, надання медичної документації державного зразка, унікальні сучасні програми лікування, зручне місце розташування центру, комфортабельний денний стаціонар, гнучка система знижок, можливість лікування в кредит, можливість оплати послуг за допомогою пластикових карт. Клініка «IPF» - Ваші мрії народжуються тут.

Туроператор «Mouzenidis Travel» нагороджено почесним диплмом в номінації: «За вагомі успіхи у наданні туристичних послуг».  «Mouzenidis Travel» складає основу великого багатопрофільного грецького холдингу Mouzenidis Group, що об’єднує майже два десятки компаній. Багатогранні можливості холдингу дозволяють Mouzenidis Travel створювати і пропонувати безпрецедентну різноманітність турів і варіантів поїздок до Греції на власних авіалініях Ellinair, серед яких: пляжний відпочинок, тури за хутром, екскурсійні та паломницькі програми, медичний та корпоративний туризм VIP-тури, оренда та продаж нерухомості та багато іншого. Головний офіс компанії Mouzenidis Travel розташований у Греції, в місті Салоніки, офіси туроператора діють на курортах і в регіонах країни: Афіни, Пієрія, п-ів Халкідіки, п-ів Пелопоннес, о. Крит, о. Корфу, о. Родос, о. Тасос, о. Закінф. Перший офіс в Україні був відкритий в 2005 році. Окрім грецького напряму, компанія пропонує тури на гірськолижні курорти Болгарії. В 2016 році відкриті нові напрямки виїзного туризму - Кіпр, Італія, Угорщина, Грузія. Мета компанії - досягнення вищої якості обслуговування туристів і цінової привабливості пропонованого турпродукту, що стає можливим завдяки внутрішній політиці компанії.