"Первый и единственный в Украине женский автомобильный журнал"

"День Казки" в улюбленому місті

"День Казки" в улюбленому місті

Харків - місто науки, молодості, технологій. Днями до загальновизнаних титулів додався ще один - Харків став містом казки.

16 вересня Єврейський культурний центр Бєйт Дан радо відчинив свої двері перед учасницям і учасникам всеукраїнського проекту "День Казки". Недаремно саме цей форум став першим заходом проекту "Територія Жіночої компетенції". 

Для доброї казки немає перешкод! Цінності Західної і Східної України однакові - дружба, кохання, сім'я, любов до рідної землі, чесна праця. Саме про це казали гості проекту, що прийшли на свято: психологи, філософи, організаторі громадських організацій, керівники бізнес проектів, видавці, народні майстри та майстрині.

Спікерів та спікерок чекав сюрприз - фантастично красива стилізована сцена. Багто разів докладачі та докладачки виступали з офіційних трибун, але говорити на серйозну тему з-за перлини пощастило лише тут на "Дні Казки".

- Жінка в усі віки була доброю чарівницею. Поки матусі розповідають своїм дітям казки - світ в безпеці. Але сьогодні не працюють казки про Попелюшку і Колобка! Новому часу необхідні нові казки, які можна використовувати як інструмент для: виховання, передачі сімейних цінностей та традицій, формувати позитивне мислення и позитивний життєвий сценарій, - вважає Науменко Світлана, директорка інституту соціального захисту громадян, членкиня ініціативної групи національної платформи "Жінки за мир".

- Сьогоднішні діти - це завтрашні дорослі. І від того, що зараз їх оточує, які цінності транслює суспільство і сім'я, залежить те, якими вони виростуть. Тому дуже важливо, наскільки висока виховна компетенція тих, хто сьогодні поряд з ними - батьків, педагогів. Чому "День Казки"? Казки - перше, що ми чуємо в дитинстві від батьків. І саме за допомогою казки відбувається передача цінностей і традицій. Розповідайте дітям хороші, добрі казки і результат не змусить себе довго чекати! "- впевнена Сінгуцька Яна, членкиня регіональної ініціативної групи "Жінки за мир", співорганізаторка форуму і натхненниця проекту "Територія жіночої компетенції".

- Казки можуть лікувати на навіть рятувати життя. Саме про таке - проект "Зоряні казки". Це збірка казок, написана відомими людьми з однією метою - допомоги дітям, що борються з онкологічними захворюваннями. Всі кошти від продажу підуть на підтримку онкохворих дітей м.Харкова", - розказала Луб'яна Ольга, керівниця проектів громадської організації "Інститут правових досліджень та стратегій".

Всі бажаючі могли прийняти участь у арт - проекті "День Казки": намалювати казковий світ разом з модераторкою Вакуленко Олесєю, авторкою бестселерів анти - стрес розмальовок "Я люблю Україну" та "Український міфосвіт".

Феєричним завершенням став майстер клас з написання казки від Інтанії Сів, письменниці, членкині Міжрегіонального союзу письменників України, організаторки міжнародного фестивалю "Ода любові".

Запрошуємо долучитися до написання казок! Умови участі:

1. текст 3.000-10.000 знаків.

2. шрифт - Times New Roman

3. вислати до 16.10.2016 р. на адресу denskazki@gmail.com

Ми живемо в дивовижний час змін. Пишіть казку свого життя!