"Первый и единственный в Украине женский автомобильный журнал"

Засідання по темі: «У світі почуттів є лише один закон - ощасливити того, кого любиш»

Шановні багатодітні мами!
Організатори заходу ТАЇСІЯ КРИВЕНКО, засновник Клубу, та ОЛЕНА КОНСТАНТИНОВА, засновник компанії Exclusive Group Ренессанс, Антураж, запрошують вас 12 лютого о 18.00 в ресторан «Шинок» на чергове засідання по темі: «У світі почуттів є лише один закон- ощасливити того, кого любиш».
Засідання відбудеться за адресою: м. Харків, бульвар Лесі Українки, 28 В.
На засіданні ви матимете можливість поспілкуватися з експертом по етикету і дипломатичного протоколу; експертом програм « Від пацанки до панянки», «Школа джентльменів», «Легко бути жінкою» НАТАЛІЄЮ АДАМЕНКО з питань дрес-коду та поведінки під час зустрічей та побачень;
поговорити про натуральні тканини, різноманітні вишивки; побачити вироби на моделях; самим стати моделями лляного вишитого одягу «Синього льону» для всієї родини від дизайнера ІРИНИ КОВАЛЬОВОЇ;
прислухатися до порад автора та ведучої трансформаційних програм, ведичного астролога, коуча, енергопрактика АНІЯ АНІМА.
Наша зустріч буде особливою, так як учасниці не тільки слухатимуть поради експерта, модельєра, астролога, а і матимуть можливість стати першими поціновувачами нової колекції одягу; ВІП аксесуарів; долучаться до розіграшу великої кількості призів; смакуватимуть витонченими винами мережі Вина Світу, сирами ZINKA, авторською випічкою мережі пекарень Meri, м’ясними виробами Глобинського м’ясокомбінату.
Ресторан «Шинок» порадує гостей своєю фірмовою стравою - варениками.
Жива музика додасть задору та ще більше об`єднає усіх присутніх.
Також учасники заходу матимуть унікальну можливість розіграти авторські речі та товари відомих фірм. Окрім цього, усі матимуть можливість розповісти про себе, свої успіхи і досягнення, познайомитися з іншими учасниками.
Вина, випічка, авторська кава, тепле відношення один до одного - запорука успіху зустрічі.
Захід проводиться як благодійний і направлений на те, щоб зробити свято багатодітним мамам та домогти багатодітним сім’ям матеріально.

Для реєстрації та по усім іншим питанням звертатися за телефоном:
067 760 98 73